KONST / Litografier / Färglitografi 11482669
nr 1148 2669
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Porträtt, signerad och numrerad 86/295, motivet: 28x21
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:21:44
30/11 13:30:23
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson